Närimismänguasi Redis

Tootekood: OC001
Kaubamärk: Oli&Carol
Ühik: tk
16,50 €
 Kogus:

Redisekujuline närimismänguasi leevendab beebi vajadust närida ning samal ajal stimuleerib ta meeli ning õpetab maailma tajuma. 

Oli&Carol on Hispaania ettevõte, mille eesmärgiks on toota looduslikke ja keskkonnasõbralikke mänguasju. Oli&Caroli brändi taga seisvateks loomingulisteks hingedeks on õed Carolina ja Olimpia, kes asutasid oma unistuste ettevõtte olles alles ise 21 ja 16 a. vanuses noored.
Nad uskusid, et mänguasju on võimalik toota moel, mis ei tee liiga loodusele ega inimesele, disainides need siiski modernsed ja silmapaistvad. Oli&Caroli valikus on universaalseid kummipuust valmistatud beebimänguasjad, mida saab kasutada nii sensoorsel mängul, kui ka vannileluna. Lisaks on neil lai valik DIY komplekte 6+ vanuses lastele, et pakkuda alternatiivi nutiseadmetele ning soodustada vanema-lapse vahelist kvaliteetset aega ja mängulist koostööd.
Oli&Caroli brändil on tekkinud üle maailma võimas kogukond, kes jagab samu väärtusi seoses plastiku vähendamisega ning traditsiooniliste mänguasjade taaselustamisega.
Iga uue kollektsiooniga soovitakse edasi anda oluline sõnum, et ka väiksed sammud keskkonna säästlikuse suunal loevad palju!

 

Oli&Caroli looduslikust kummist närimismänguasjad on käsitsi ükshaaval värvitud, mis teeb iga toote täiesti unikaalseks. Selleks, et mänguasjad oleksid kestvad ja ohutud, on nad valmistatud ühes tükis ning ilma igasuguste õhuaukudeta – nii ei pääse niiskus ja bakterid mänguasja sisse.
Kõiki Oli&Caroli kummist närimisrõngaid tohib kasutada ka veemängudes.

  • Valmistatud looduslikust kautšukipuu kummist
  • Pehme, painduv ning lihtne haarata
  • Hammaste tulekul beebi parim sõber
  • Käsitsi värvitud kasutades looduslikke värve
  • Täiesti ohutu ja hügieeniline – ka peale vees mängimist!
  • Toodetud vastutustundlikult eco-sõbralikest materjalidest

 

Sarnased tooted