Meist

Eerin on väike hall öökull, kes teeb tarku valikuid!

 

EERIN on eetiline, esteetiline ja eestimaine! EERIN vastandab end kiirmoele, otsib mugavaid ning aegumatuid lõikeid ja looduslikke materjale.

2008. a loodud ja Eesti orgaanilise lastemoe teejuhiks nimetatud EERINi tootevalikus on nii orgaanilisest puuvillast kui bambusviskoosist tooted kogu perele.

EERINi värvimata naturaalset tooni kangad on kootud Eestis ja omavad GOTS sertifikaati. Kõik EERINi tooted on õmmeldud Eestis ja pildid toodetele on prinditud käsitsi siiditrüki tehnikas. 

EERINi tootevalikus on bodid, Tsärgid, mütsid, pidžaamad, öösärgid, tekid, vannilinad jm. Lisaks tekstiilitoodetele joonistab EERIN oma mustreid ka portselannõudele ja trükib õnnitluskaartidele.

EERINi loojaks ja eestvedajaks on tekstiilidisainer Jette Heinlo ning loovmeeskonda kuuluvad veel kunstnik Ulla Saar ja fotograaf Sigrid Viir 

Kõiki Eerini tooteid saab näha ja osta meie esinduspoest Balti Jaama Turu 2. korruselt. Avatud iga päev: E–L 9-19 ja P 9-17 ja kauplusest Minu Väike Maailm, Telliskivi 60A, Tallinn. Avatud iga päev: E–R 10–18 ja L–P 11–17

Või tellida siit epoest!

 

 

Rohelised Robotid OÜ

eerin@eerin.ee 

+372 55672773

Jette Heinlo

tekstiilidisainer ja ettevõtte juht