Sidrunhein eeterlik õli 10 ml

Tootekood: ns064
Kaubamärk: Nurme
Ühik: tk
7,52 €
 Kogus:

PÄRITOLU: India

Kirjeldus: tugev, värske, rohune, tsitruseline, mõrkjas.

6 VÕIMALUST SIDRUNHEINA KASUTAMISEKS ENDA JA KODU HÜVANGUKS:

Sidrunhein on vaieldamatult üks populaarsemaid eeterlikke õlisid. Selle lõhn on kirgas, tsitruseline ja laetud positiivse energiaga. Tegemist on väga paljude naiste lemmiklõhnaga kosmeetikatoodetes.

Milliseid võimalusi sidrunheina kasutamiseks veel on?

Puhasta õhku- lisa 4-6 tilka aroomilampi. Sidrunheinal on õhku desinfitseerivad omadused ja aitab pahadel lõhnadel eemalduda. Sellest võib abi olla lemmiklooma omanikel.

“Lõhnavate jalanõude vastu”-aseta paari tilga eeterliku õliga vatitups või ajaleht jalanõude sisse ja lase seista üleöö. Hommikuks on kingad nagu uued.

Desinfitseeri kööki, vannituba, laste mänguasju jne. Vala taaskasutatud puhastusvahendi sprei pudelisse 4 osa vett ja 1 osa 5% äädikat (30%-line köögiäädikas tuleb enne lahjendada) ja lisa 30 tilka eeterlikku õli. Kasuta saadud segu igapäevaselt üldpuhastusvahendina.

Pane põrandad läikima- 3 l põrandapesu vee sisse lisa 15 tilka sidrunheina eeterlikku õli.

Värskenda pesu- tilguta marlilapile 2-3 tilka õli ja pane koos muu pesuga pesumasinasse. Kui sul on lõhnatut pesuloputusvahendit, siis võid lisada selle hulka.

Ole loominguline ja lisa seda lõhnatutele puhastusvahenditele, kosmeetikale jne. Näiteks on hea osta lõhnatu nõudepesuvahend ja vastavalt soovile lisada sinna vahel sidrunheina eeterlikku õli, aga teinekord hoopis rosmariini. Naudi aroomteraapiat samal ajal nõusid pestes.

 

Ohutus: Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Rasedad ja väikelapsed võivad kasutada eeterlikke õlisid äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta. 


Oluline märkus: Siin lehel edastatud info eeterlike õlide kohta pärineb avalikest allikatest ning on kasutamiseks õppeotstarbel. Müüja  ei vastuta info õigsuse eest.

Kosmeetilise – ja toidukvaliteediga

NB! Kuigi nimetatud õli omab ka toidusertifikaati siis tulenevalt kosmeetikatoodete tootja vastutusest Nurme Looduskosmeetika OÜ õli kasutamiseks toidus infot ei jaga ja vastutust ei oma.
 
Kinnitame, et õli ei sisalda parabeene, keelatud konservante, värvaineid ega UV filtreid.

 

Sarnased tooted